14 Şubat’a Özel Hediyeler

14 Şubat’a Özel Hediyeler

  14 Şubat Sevgililer Günü, sevgilinize verdiğiniz değeri göstermek için eşsiz bir fırsat. Bugünde yapacağınız küçük sürprizlerle ilişkinizi hareketlendirebilir, zamanla çöken monotonluktan kurtulabilirsiniz. Bazen ilginç hediyelerle sevgilinizi şaşırtabilir, bazen de romantik hediyelerle bezeli bir yemeğe çıkarabilirsiniz. Sevgiliye hediye alırken ona olan duygularınızı en kolay nasıl yansıtabileceğinizi düşünmeli, hayatınızı paylaştığınız kişinin sizin için eşsiz olduğunu hissettirmelisiniz. Onun yüzünde oluşacak bir gülümseme, gözlerindeki parıltı, sizin geleceğe umutla bakmanız için yeter de artar.

   

  1) Özel Kupa

  Sevgililer Gününe Özel Kupa - 1

  Sevgililer Gününe Özel Kupa – 1

  İlk bakışta sıradan bir kupaymış gibi görünse de işin rengi ilerleyen zamanlarda belli oluyor. Üzerine istediğiniz mesajı yazdırabileceğiniz, bütün hislerinizi dökebileceğiniz kupa, sıcak su ile temas ettiğinde üzerindeki mesajları görünür hale gelen bu kupalar 14 Şubat’a özel hediyeler arasında favorilerden bir tanesi… Soğuk havada sevgilinizin çay içmek isterse yazdığınız romantik mesajlarla karşılaştığı an içi ısınmaya başlar. Her yudumda sevginizi tekrar tekrar söylemenizi sağlayan sihirli kupa, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde ve sonrasında ona kendini özel hissettirir.
  Sevgililer Gününe Özel Kupa - 1


  2) Takvimli Ahşap Foto

  Takvimli Ahşap Foto

  Takvimli Ahşap Foto

  Sevgililer Günü bir gün ama sizin aşkınız ömür boyu. Bunu anlatmanın en iyi yolu da sevgiliye hediye olarak takvimli ahşap foto almak. Özel yöntemlerle en sevdiğiniz fotoğrafınız tablonun ortasına asla silinmemek üzere işlenir. Bu haliyle bile oldukça romantik bir Sevgililer Günü’ne özel hediyeyken etrafına istediğiniz yılın 365 gününü yazdırabilirsiniz. İsterseniz içinde bulunduğunuz yılı yazdırarak takvime her baktığında sizi hatırlamasını sağlarsınız, isterseniz tanıştığınız yılı yazdırarak o günü ölümsüzleştirirsiniz
  Takvimli Ahşap Foto


  3) Renkli Kalpli Saat

  Renkli Kalpli Saat

  Renkli Kalpli Saat

  Aşk zaman ve mekan tanımaz. Yine de heyecanı her zaman sıcak tutmak için küçük sürprizler gerekir. Duvarına asacağı saatte birlikte çektirdiğiniz en mutlu anınızın bir fotoğrafının bulunması, yanında da sizin için özel bir tarih ya da ona yazdığınız kısa bir şiir… Sevgilinizi mutlu etmek için sıcak, samimi ve anlamlı bir yol. İlginç Sevgililer Günü hediyeleri size göre değilse bu romantik hediye tam aradığınız şey. Gün içinde defalarca hatırlanmak ve her seferinde bir tebessüm yaratmak paha biçilemez olmalı.
  Renkli Kalpli Saat


  4) Telefon Kabı

  Kalp Desenli iPhone 4-4s Kılıfı

  Kalp Desenli iPhone 4-4s Kılıfı

  Hangi meslek grubunda olursa olsun sevgiliniz mutlaka gün içinde belki yüzlerce kez telefonuyla ilgileniyordur. iPhone telefonu için sevgiliye hediye edeceğiniz özel kapak, günde yüzlerce kez hatırlanmanızı sağlar. Birlikte çekilmiş bir fotoğrafınızı telefon kabına bastırarak günün her anı onun sizi yanında hissetmesini sağlarsınız. Sevgiliniz de bu eşsiz hediye karşısında telefonunu kimseyle paylaşmak istemeyecek.
  Kalp Desenli iPhone 4-4s Kılıfı


  HENÜZ YORUM YOK

  Leave a Reply