0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comBiyoloji Öğretmenine Hediye Renkli Kupa

Ürün Kodu : S-10668
29,90 TL

Lise döneminde un uçtaki derslerden biri olarak bilinen ve kimine göre eğlenceli kimine göre ise sıkıcı bir ders olarak kabul edilen Biyoloji dersi.. Size bu dersi sevdirmeyi başaran dünyanın en iyi Biyoloji öğretmeninize sizin için ne kadar özel olduğunu hissettirebileceğiniz bir hediye önerimiz var! Tasarımı ile biyolojiyi çağrıştıran ve üzerine yapılan özelleştirmeler sayesinde sadece biyoloji öğretmeninize özel olarak hazırlanan Biyoloji Öğretmenine Hediye Renkli Kupa. Bu sıradışı kupa bardak ile öğretmenler günü hediyesi ne alınır diye düşünmenize gerek kalmayacak!

Yaklaşan öğretmenler günü dolayısıyla en sevdiğiniz öğretmenlerinizden biri olan biyoloji hocanızı vereceğiniz bu anlamlı hediye ile mutlu edebileceksiniz. Tasarım kupa bardağı erkek öğretmene hediye ya da bayan öğretmene hediye olarak hazırlatmanız mümkün. Verilen sıradan hediyelerin çok dışında kalacak ve fark yaratacak bu kupa bardak üzerine yapılan özelleştirmeler dolayısıyla sevgili biyoloji öğretmeninizin kendisini özel hissetmesinde etkili olacaktır. Kupa pardak üzerine yazılacak isim ve soyisim süblimasyon baskı tekniği ile hazırlanmaktadır. Çıkmayan baskısı sayesinde öğretmeninizin ömür boyu kullanabileceği Biyoloji Öğretmenine Hediye Renkli Kupa ile en doğru seçimi yapacağınızdan kesinlikle emin olabilirsiniz. El yapımı öğretmenler günü hediyesi ile aynı değeri taşıyacak bu kupa bu sayede ömürlük bir hediye olarak kalıcılığını daima sürdürecektir.

Bayan öğretmene hediye ya da erkek öğretmene hediye olarak gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz Biyoloji Öğretmenine Hediye Renkli Kupa'yı farklı renk alternatifleri arasından seçip öğretmeninizin ismine özel hazırlatmak istiyorsanız elinizi çabuk tutun ve Hediye Sepeti.com'dan siparişinizi oluşturup bize iletin. Hediye paketiniz içine 24 Kasım öğretmenler günü şiirlerinden birini seçip eklemeyi de unutmayın! Hediye Sepeti'nin diğer öğretmenler günü sürprizlerini incelemeden geçmeyin.

 

Biyoloji Öğretmenine Hediye Renkli Kupayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Seramik; Dışı beyaz içi ve kulbu renkli porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Sarı, Kırmızı, Mavi ve Siyah