Bıyık Tasarımlı Bardak İşaretleyici

Ürün Kodu : S-7709
14,90 TL

Arkadaşa hediye fikirleri arayışına son! Doğum gününde, yıl başında ya da herhangi bir kutlamada vereceğim hediye hem çok özel, hem eğlenceli, hem esprili hem de sıra dışı olsun diyenler buraya! Dostlarınıza vereceğiniz bıyıklı bardak işaretleyici seti ile çok şaşırtıcı bir hediye sunmuş olacaksınız. Esprili mesajlar eşliğinde vereceğiniz bu eğlenceli hediye artık partilerinizi, kutlamalarınızı daha renkli bir hale getirecek, birlikte geçirdiğiniz vakitlere sempati katacaktır.

Bıyıklı bardak işaretleyici yeni eve çıkan arkadaşa ev görme hediyesi olarak da götürülebilecek, mutfağa renk katacak bir seçenek olacaktır. Sevdiklerinize esprili hediyeler vermeyi sevenlerdenseniz bu hediye muhteşem olacaktır. Arkadaşlarınız ile kutlamalarınızda eğlenceli dakikalar yaşayacak 6 farklı bıyık çeşidi ile 6 farklı kişiye bürüneceksiniz.

Bardaklarınızın üzerine yapıştıracağınız bıyık şeklindeki işaretleyiciler sayesinde içeceğinizi yudumlarken bıyık size aitmiş gibi bir görünüm ortaya çıkacak ortamda gülüşmeler ortaya çıkacaktır. Arkadaşa yılbaşı hediyesi olarak da götürebileceğiniz bu sempatik ürün yılbaşı kutlamanızı da renklendirecek daha akılda kalıcı olmasını sağlayacaktır.

Arkadaşınıza ilginç doğum günü sürprizleri hazırlamak istiyorsanız yine bıyıklı bardak işaretleyici sürprizin bir parçası olabilecek, ortamı şenlendirebilecek bir seçenek olacaktır. Sevdiklerinize duygularınızı ifade ederken aynı zamanda onları eğlenirken, mutlu bir şekilde görmek istiyorsanız böyle esprili hediyeler tercih ederek güzel bir adım atabilirsiniz. Böyle eğlenceli hediyeler sevdiklerinize özel gün kutlamalarınızdan arta kalan hoş bir hatıra olacak sizi her zaman gülerek hatırlamalarını sağlayacaktır.

Duygularını farklı şekillerde anlatmak, ilginç ve eğlenceli ürünler tercih etmek ya da kısaca sevgisini güldürerek belli etmek isteyenler için en güzel hediyeler Hediye Sepeti’nde!

Bıyık Tasarımlı Bardak İşaretleyici Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Bıyıklı bardak işaretleyiciler silikon malzemeden üretilmiştir.
  • Ürün boyutları : 4,1 x 1,8 x 0,05 cm'dir.