Bitki Evrimi Tasarımlı Kahraman Poke Avcısı Tişörtü

Ürün Kodu : S-10415
29,90 TL

İnsanları sokaklara, caddelere döken efsane oyun Poke Go'ya sizde mi kendinizi kaptırdınız? O halde oyununuzu daha keyifli hale dönüştürecek muhteşem bir ürünü sizlere sunmaktan keyif alıyoruz; Bitki Evrimi Tasarımlı Kahraman Poke Avcısı Tişörtü.

Bir Poke Go oyuncusu olarak istediğiniz renge ve bedene göre hazırlatabileceğiniz bu tasarım tişörtünmüz ile sokaklarda, caddelerde, yürüyüşlerde severek giyeceğiniz bir tişörte sahip olacaksınız. Tişörtünüzün ilgi çeken baskısı tüm dikkatleri size yöneltecek. Bir Poke avcısı olduğunuz giydiğiniz bu tişört sayesinde gözler önüne serilecek ve tişörtünüzü nereden satın aldığınız merak konusu haline gelecek. Böylesi bir tasarım tişört ile fark yaratmak istemez miydiniz? Bu sayfada olduğunuza göre elbette ki isterseniz! O halde elinizi çabuk tutun ve sitemizden renk ve beden seçiminizi hemen tarafımıza iletin, bizde Bitki Evrimi Tasarımlı Kahraman Poke Avcısı Tişörtü'nü size özel olacak şekilde hazırlayıp gönderelim. Poke go tasarım tişörtümüzü yalnızca kendiniz için değil bu oyuna adeta tutkuyla bağlanmış dostlarınız/arkadaşlarınız için de hazırlatabilirsiniz. Emin olun ki şimdiye kadar aldıkları en keyifli ve anlamlı hediye olacaktır.

Poke Go oyuncuları için sürpriz niteliğinde bir hediye olabilecek Bitki Evrimi Tasarımlı Kahraman Poke Avcısı Tişörtü'nü satın almak istiyorsanız tek yapacağınız şey elinizi çabuk tutmak ve siparişinizi bize iletmek olacaktır.

 

Bitki Evrimi Evrimi Tasarımlı Kahraman Poke Avcısı Tişörtü