Bira Gurmelerine Özel İsim Yazılı Bira Tadım Seti

Ürün Kodu : S-10428
79,90 TL

İçeceklerinizi sıradan bardaklardan mı içmeyi tercih ediyorsunuz yoksa farklı tasarımları ile dikkat çeken bardaklardan mı? Kendinizi bu sayfada bulduğunuza göre içeceklerinizi sıradaşı tasarımları ile sizi kendine çeken bardaklardan içmekten büyük keyif alıyorsunuz. Öyleyse Bira Gurmelerine Özel İsim Yazılı Bira Tadım Seti'ne bayılacaksınız!

Özel kutlamalarınızda veya doğum günü partilerinizde misafirlerinize ikramda bulunduğunuz içkileri daha farklı bir şekilde sunmanızı sağlayacak bu bira seti ile geceye ekstra keyif katacağınız tartışılmaz. Bira Gurmelerine Özel İsim Yazılı Bira Tadım Seti'nin ahşap tepsisi üzerine yazılacak isimler bu seti sıradanıktan çıkartacak çok özel ve neşeli bir sete dönüştürecektir. Ve ayrıca bardaklar üzerindeki siyah yazı yazılabilir alanlar sizin keyifle sözcükleriniz veya bardak içerisindeki içeceklerin ismi ile renklenecek, geceye eğlence katacak bir tasarıma dönüşecektir. Bu keyifli bardaklar ile içkinizi içmeye doyyamayacağınızdan eminiz. Dostlarınız/arkadaşlarınız da aynı şekilde üzerinde isimlerinin yazdığı bu şık bardaklar ile içkilerini yudumlarken kendilerinden geçecekler, yaşadıkları o muhteşem geceyi unutamayacaklardır.

Kendi partileriniz veya kutlamalarınızda kullanmak üzere satın alabileceğiniz Bira Gurmelerine Özel İsim Yazılı Bira Tadım Seti'ni istediğiniz isimler ile hazırlatmak isterseniz elinizi çabuk tutun ve sitemizden hemen siparişinizi oluşturun. Dilerseniz bu muhteşem biraz setini dostalarınıza/arkadaşlarınıza veya biraz içmekten keyif alan sevgilinize en özel günlerde armağan edebilirsiniz. İsimlerine özel böylesi keyifli bir hediyeyi gördüklerinde şaşkınlıklarını ve mutluluklarını gizleyemeyeceklerinden emin olabilirsiniz.

 

Bira Gurmelerine Özel İsim Yazılı Bira Tadım Setini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 4 adet yazı yazılabilir bira bardağı
  • Bardak ölçüleri 9.5 cm x 6.5 cm
  • Her bardakta 7 cm x 5 cm tebeşirle yazı alanı.
  • 1 adet masif ağaçtan isim yazılabilir servis tepsisi.
  • 2 adet bardaklara yazı yazmanızı sağlayacak beyaz ve pembe renkli tebeşir.
  • Paşabahçe cam markası kalitesi.
  • Bira Gurmelerine Özel İsim Yazılı Bira Tadım Seti size fotoğrafta görüldüğü gibi ve özenle paketlenmiş olarak gönderilecektir.