Bin Kere Teşekkür Ederim Yazılı Kitap

Ürün Kodu : S-8472
24,90 TL

İçerisinde tam 1000 kez "teşekkür ederim" yazısı bulunan Bin kere teşekkür ederim yazılı kitap ile sizin için yapmış olduğu iyilikleri unutamadığınız sevdiklerinize onlarca kez teşekkür etme şansı bulacaksınız. Hayatınızda değer verdiğiniz ve yaşamınızın vazgeçilmez bir parçası olan sevdikleriniz daima sizin iyiliğinizi düşünürler. Annenize, babanıza, arkadaşınıza, sevgilinize hayatınıza katmış olduğu değerler için bir çok kez "teşekkür ederim" cümlesini kurduysanız bu sefer bunu esprili bir dille ifade etme şansı yakalayacaksınız.

Uzun bir hikayeye yer verilmişçesine gözüken "Bin kere teşekkür ederim" kitabı her sayfasında onlarca kez yazılan "Teşekkür ederim" ile yüzleri gülümsetecektir. Kitabın ilk sayfasına kitabı kimden, kime armağan ettiğinizi kendi el yazınız ile yazabileceğiniz bir alan bulunmaktadır. Böylelikle kişiye özel bir kitaba dönüşecektir. Kitabın arka kapağında bulunan teşekkür etme sebebinizi işaretleyebileceğiniz 14 madde ile "Bin teşekkürümü hakettin. Çünkü;" cümlesinin devamını getirebilirsiniz. Unutulmaz bir hatıra olacak Bin kere teşekkür ederim yazılı kitap ile sevgilinize en romantik sevgililer günü hediyediyelerinden birisini verebilirsiniz. Sevgilinize bin kere teşekkür edip sizi nasıl mutlu ettiğini ve ona verdiğiniz değeri anlatmak için eşsiz bir hediye olacak bu kitabı hemen satın alın.

Bin kere teşekkür ederim yazılı kitabı'nı satın almadan önce bilmeniz gerekenler

18.5 cm x 12.5 cm ölçülerindedir.
Kitabın her sayfasında "TEŞEKKÜR EDERİM" yazmaktadır.
Sayfa başında "Kimden- kime bölümüne el yazınızla isim yazabilirsiniz.
Arka kapağında bulunan "Bin teşekkürümü hakettin. Çünkü;" bölümünü istediğiniz gibi doldurabilirsiniz.

Yorum Yaz

Büşra Ö.
Hediyem sağlam bir şekilde kısa bir süre içinde elime ulaştı.Bu siteden 2.siparis verisimdi ve hiçbir sorun yaşamadım
31.10.2016
Alişan T.
Teşekkürler
Siparişim Tam zamanında geldi BİN KERE teşekkürler :)
12.05.2016
YİĞİT C.
Başarılı bir tasarıma sahip, oldukça güzel ve kaliteli bir ürün. Kullanıcıya kişiselleştirme amacıyla daha fazla alan sağlanabilir.
04.01.2016