0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comBayana Hediye Kişiye Özel Cross Tükenmez Kalem

Ürün Kodu : S-10726
149,90 TL

İster yeni iş hediyesi olarak isterseniz de öğretmenler günü hediyesi olarak tercih edebileceğiniz şık bir hediye alternatifi ile karşınızdayız! Okulda veya iş hayatında sıklıkla kullanılacağını düşündüğümüz Bayana Hediye Kişiye Özel Cross Tükenmez Kalem..

Bayan öğretmene hediye olarak ya da bayan arkadaşa hediye olarak tercih edilebilecek bu kalem modeli pembe rengi ile oldukça şirin görünüyor. Ve kalem üzerine lazer kazıma tekniği ile yazılan isim ve soyisim bu ürünü sıradanlıktan çıkarıyor, kişiye özel öğretmenler günü hediyesine dönüştürüyor. Hediye edeceğiniz bayan sevdiklerinizden birinin ismine özel tasarlanan bu kalem tıpkı el yapımı öğretmenler günü hediyesi gibi değerli ve kalıcı olacağından anlamını uzun yıllar boyunca koruyacaktır. Kullanışlı bir hediyenin dışında anı niteliği taşıyan bir hediye de olduğundan çok sevdiğiniz öğretmeninize daima sizi hatırlatacaktır. Bayana Hediye Kişiye Özel Cross Tükenmez Kalem şık siyah kutusu ile birlikte sunulmakta ve oldukça şık bir görünüm sergilemektedir. Öğretmeniniz ismine özel hazırlanan bu tükenmez kalemi okulda keyifle kullanacak, her kullandığında siz değerli öğrencisini sevgiyle hatırlayacaktır. İsme özel hazırlanan tükenmez kalem modelimiz kaliteli bir yapıya sahip olduğundan uzun yıllar boyunca hiç bozulmadan kullanılabilir, kullanılmadığı zamanlarda özel kutusu içinde saklanabilir.

Birbirinden güzel öğretmenler günü sürprizlerini sizler için tasarlayan Hediye Sepeti en sevdiğiniz bayan öğretmeninize hediye edebileceğiniz Bayana Hediye Kişiye Özel Cross Tükenmez Kalem'i de 24 Kasım öğretmenler gününe anlam katmanız için sizlere sunuyor. Değerli öğretmeniniz için bu şık kalemi ismine özel hazırlatmak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Hediyenizin özenli paketlemesi üzerine hediye kartı şeklinde öğretmenler günü mesajlarından birini de seçip eklemeyi unutmayın.

 

Bayana Hediye Kişiye Özel Cross Tükenmez Kalemi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kalem orijinal Cross markadır.
  • Pembe mat gövde, siyah mürekkeplidir.
  • Üstten basmalı mekanizma ile çalışmaktadır.
  • Orijinal kutusunda ve özenli paketlemesi ile gönderilecektir.