0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comBayan Avukatlara Hediye Renkli Kahve Kupası

Ürün Kodu : S-10778
29,90 TL

Sevdiğiniz dostlarınız/arkadaşlarınız için veya sevgiliniz için alabileceğiniz en kullanışlı hediyelerden biri kupa bardaklarıdır. Hediyeyi vereceğiniz kişi çay ya da kahve içeyi seven biriyse kupa bardak hediyeniz kesinlikle doğru bir seçim olacaktır. Şimdi sizlerin beğenisine sunacağımız bu hediye alternatifi avukatlık mesleğini gerektirdiği gibi yerine getiren bayan sevdikleriniz için; Bayan Avukatlara Hediye Renkli Kahve Kupası.

Renkli tasarımı ve mesleğe yönelik baskıları ile keyifle kullanılacak tasarım kupamız avukat sevdiklerinizi mutlu edecek bir armağan. İlk başta kulağa sıradan bir hediye gibi gelse de üzerine yapılan özelleştirmeler bu kupa modelini sıradanlıktan çıkarıyor. Üzerine yazılan isim ve soyisim ile kişiye özel kupaya dönüşen Bayan Avukatlara Hediye Renkli Kahve Kupası sevdiklerinizi özel hissettirmek için birebir. Severek kullanacakları Bayan Avukatlara Hediye Renkli Kahve Kupası ile daima sizi hatırlayacaklarından ve size her defasında teşekkür edeceklerinden şüpheniz olmasın. Avukat bayana doğum günü hediyesi olarak isme özel hazırlatabileceğiniz bu kupa bardağı bayan sevgiliye hediye olarak da hazırlatabilirsiniz. hediye edeceğiniz kişinin isim ve soyismine özel tasarlatabileceğiniz Bayan Avukatlara Hediye Renkli Kahve Kupası'nı farklı renk seçenekleri arasından dilediğinizi seçip kişinin zevkine uyacak renkte de hazırlatmanız mümkün.

hediye Sepeti'nin kişiye özel olarak tasarladığı kupa bardak modelleri arasından Bayan Avukatlara Hediye Renkli Kahve Kupası'nı avukat bir arkadaşınız veya sevgiliniz adına hazırlatmak ve onlara sürpriz bir hediye olarak sunmak istiyorsanız elinizi çabuk tutun ve sitemizden siparişinizi hemen geçin. Seçtiğiniz bu zevkli hediye seçimi ile sevdiklerinizi mutlu etmenin keyfini çıkarın.

 

Bayan Avukatlara Hediye Renkli Kahve Kupasını Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Seramik; Dışı beyaz içi ve kulbu renkli porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Sarı, Kırmızı, Mavi ve Siyah