Başkent Ankara Tasarımlı Baskılı Tişört

Ürün Kodu : S-10743
29,90 TL

Türkiye Cumhuriyeti'nin başkenti güzel Ankaramıza özel olarak hazırladığımız şık bir tişört; Başkent Ankara Tasarımlı Baskılı Tişört. Ankaralı olan sevdiklerinize armağan edebileceğiniz bu anlamlı hediye ile özel günlere anlam katmanız mümkün.

Ankara'nın güzelliklerinin resmedildiği bir baskı ile hayata geçirilen bu tişört modelinden her bedende ve her kişi için var. İster erkeğe hediye isterseniz de bayana hediye olarak tercih edebileceğiniz Başkent Ankara Tasarımlı Baskılı Tişört, Ankaralı sevdiklerinizi mutluluktan havalara uçuracak. Memleketlerine özel böylesi bir hediye almaları onları özel hissettireceği gibi sizi de bir ömür hatırlamalarına olanak sağlayacaktır. Evde giyebilecekleri Başkent Ankara Tasarımlı Baskılı Tişört'ü isterlerse sokakta, caddede, alışverişte, yürüyüşte, okulda ya da işte kısacası istedikleri her yerde giyebilirler. Onlara hediye edeceğiniz Ankara şehrine özel bu tişörtle fark yaratacakları ve memleket sevgilerini her yerde herkese rahatlıkla ifade edebilecekleri kesin. Sürpriz bir hediye olarak Ankaralı sevdiklerinize verebileceğiniz Başkent Ankara Tasarımlı Baskılı Tişört'ü doğum günü hediyesi olarak da tercih edebilirsiniz. Ankaralı olan sevgiliye, arkadaşa veya herhangi bir yakınınıza armağan edebileceğiniz bu tasarım harikası tişört ile bir ömür akılda kalmayı garantileyebilirsiniz.

Arkadaşa hediye, sevgiliye hediye veya Ankaralı olan bir yakınınıza hediye edebileceğiniz Başkent Ankara Tasarımlı Baskılı Tişört'ü sitemizden satın almak istiyorsanız renk ve beden seçiminizi yapıp bize iletin. Tasarım harikası bu tişört modeli ile anlamlı bir hediye verin.

 

Başkent Ankara Tasarımlı Baskılı Tişörtü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.