0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comBaş Harf İşlemeli Kare Tasarımlı Viski Şişesi Seti

Ürün Kodu : S-7934
184,90 TL

Yıldönümleri romantik hediyelerin satın alındığı, en duygusal sürprizlere sahne olan özel günlerdendir. Kadınlara yıldönümü hediyesi alırken kırmızı bir gül demeti anlamlı bir seçim olabilir. Ancak erkeklere yıldönümü hediyesi almanın o kadar da kolay olmadığını söyleyebiliriz. Farklı ve anlamını hiçbir zaman yitirmeyecek özel bir hediye arıyorsanız isme özel hazırlanan viski seti eşinizin beğenerek kullanacağı ve bugüne kadar almış olduğu en özel hediyelerden olacaktır.


Dilerseniz birlikte geçireceğiniz romantik bir gecede dilerseniz arkadaşınızla birlikte sabaha kadar sürecek sohbetinizde sofranızı özelleştirecek viski setini keyifle kullanabilirsiniz. Erkeklere hediye alırken orjinal seçimler yapmak istiyorsanız isme özel olarak hazırlanan bu sete hemen sahip olmalısınız.

Baş Harf İşlemeli Kare Tasarımlı Viski Şişesi Seti'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Set 1 adet şişe (tıpası ile birlikte) ve 2 adet kadeh içermektedir.
  • Lazer ile yazılan yazılarda asla silinme olmamaktadır.
  • 12'li Viski Taşı İle birlikte gönderilmektedir.

Yorum Yaz

DİLAN A.
Kargo hızı mükemmel. Siparişim ertesi gün elime ulaştı ancak ürünün üstündeki yazılar biraz daha belirgin yazılabilirdi. Fotoğrafta göründüğü kadar beyaz değil harfler. Ama yine de genel olarak çok güzel bir ürün eşim çok beğendi. Teşekkürler hediye sepeti.
26.12.2015
Gözde .
Ürünüm firmanız tarafından tahmin ettiğimden daha hızlı hazırlanıp kargoya verildi ancak özenle hazırlanan hediye paketinin hediye ettiğim kişiye ulaştığında cam ürünlerde değil ama ahşap kutusunda kırılma oduğunu öğrendim ve üzüldüm. Durumun taşıyıcı firmadan kaynaklandığını düşünüyorum. Ürünüm çok beğenildi fakat daha özenli ve kaliteli bir kargo şirketiyle gönderim yapmanızı tavsiye ederim. Hediye sepetine teşekkür ediyorum.
21.12.2015