Bahçede Keyif Minyatür Bahçe Seti

Ürün Kodu : S-8560
149,90 TL

Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz canlı bitkilerle hazırlanmış sıradışı bir minyatür keyif bahçesi. İş yerinizde yoğunluktan sıkıldığınız anlarda doğayla iç içe bir bahçede keyifle sevdiklerinizle çay içmek isterseniz minyatür bahçeniz bir nebze olsun size bu imkanı sağlar.

Bahçenizin aksesuarlar özel tasarımlardır. Aksesuarların yapımında suya dayanıklı ahşap malzemeler kullanılmıştır. Sukulent bitkilerin gölgesinde hayali bir bahçe oluşturulmuştur.

Oluşturulan bu minyatür bahçeyi sevdiklerinize hediye ederek onlara benzersiz bir hediye vermiş olursunuz.Masanızın en güzel köşesinde ağırlıyabileceğiniz minyatür bahçelerinizin bakımı oldukça kolay ve keyiflidir

Bahçede Keyif Minyatür Bahçe Seti  Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Minyatür Bahçedeki Malzemeler: sukulent bitkiler, doğal çim, doğal taş ve suya dayanıklı akrilik minyatür figürler.
  • Saksı Ölçüleri: 16x16x7 cm. boyutlarında özel tasarım epoksi cam saksı
  • Crassula (Uzun olan bitki) yerine Haworthia bitkisi gönderilmektedir.
  • Sukulent bakımı : iç ortamda sukulent bitkileriniz iki haftada bir her bitki için iki çorba kaşığı kadar toprak sulanmalıdır.
  • Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanabilir.
  • Sukulentlerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz(bitkilerinizi klordan korumalısınız).
  • Sipariş ettiğiniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.
  • Bahçe modellerimizde kullanılan bitkiler canlı ve doğal ürünlerdir. Bu nedenle ortalama boyları  ve yaprak cinsleri değişkenlik gösterebilmektedir.
  • Minyatür bahçeler; niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler kapsamına girdiği için ürün ile ilgili açıkca bir kusur olmadığı takdirde cayma hakkı kullanılamamaktadır. Ürün ile ilgili boyut ölçüleri ve açıklamalarını dikkatle okuyarak bahçe modelini seçebilirsiniz.
  • BAHÇEDE KEYİF SETİNDE 2 ADET AŞK DESENLİ ÇAY BARDAĞI 2 ADET KALPLİ MUM VE 1 ADET MİNYATÜR BAHÇE YER ALMAKTADİR

Yorum Yaz

özer k.
teşekkürler
merhabalar, Gönderdiğiniz ürün hem annem tarafından çok beğenildi hem de çok güzel paketleme yapıldığı bilgisini aldım. 2 gün önce gitmesi konusunda zaten yapabileceğimiz bir şey yok :) Bu arada müşteri hizmetleri de sorduğum sorulara gayet tatmin edici cevaplar verdi. tekrar teşekkürler
06.05.2016
Abdturan .
Birebir görseldekiyle aynı geldi gayet memnun kaldım paketlemeleri falan çok iyiydi ancak bardaklardan biri kırık geldi ve baya paketlendiği için kargo aldığımda bakamadım. Tavsiyem alırsanız üşenmeden açıp bakın kırılabilir eşya gönderiyorlar sonuçta
11.12.2015