0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comAyraçlı Küçük Prens Günlüğü

Ürün Kodu : S-10733
34,90 TL

Çocuk romanı izlenimi yaratsa da büyüklerinde beğenisini kazanan ve çok okunan bir kitap haline gelen Küçük Prens'in efsanevi kahramanını şimdilerde birçok üründe görmek mümkün. Küçük Prens romanında yer alan karakter ile hayata geçirilmiş birbirinden güzel tasarımlar bayanların ilgisini çekmekte. Sitemize eklenen Ayraçlı Küçük Prens Günlüğü de bu harika romanın etkisi ile tasarlanıp sizlere sunulan şirin bir günlük.

İster sevgiliye hediye olarak isterseniz de bayan arkadaşa hediye olarak satın alabileceğiniz Ayraçlı Küçük Prens Günlüğü mavi renginin dışında ön kapağında yer alan dünya üzerindeki Küçük Prens detayı ve 'The Little Prince' yazısı ile detay kazanmıştır. Bu şirin defterin yanında birde kapağında yer alan desen ile tasarlanmış bir ayraç gönderilmektedir. Böylelikle harika bir ikili oluşturan bu set Küçük Prens hayranı bayan sevdiklerinizi mutlu etmek için birebirdir. Günlük olarak kullanıp içine her türlü anıyı yazabilecekleri Ayraçlı Küçük Prens Günlüğü'nü isterlerse kısa notları, önemli bilgileri, günlük randevuları için de kullanabilirler. Sürpriz hediye fikirleri arasında yerini alan bu not defteri belli bir süre sonra kullanılmasa bile ömür boyu sizden gelen hoş bir anı olarak saklanacaktır. Sevgilinize veya yakın arkadaşınıza armağan edeceğiniz bu defterin her daim sizi hatırlatacağından da emin olabilirsiniz. Unutulmayacak hediyelerden biri olarak sevdiğiniz insanlara doğum günlerinde sunabileceğiniz Ayraçlı Küçük Prens Günlüğü'nü sevgiller günü hediyesi olarak da tercih edebilirsiniz.

Anlamlı olduğu kadar kullanışlı bir hediye de olabilecek şık ve şirin Ayraçlı Küçük Prens Günlüğü'nü sevgilinize ya da bayan arkadaşınıza hediye etmek istiyorsanız hemen sitemizden siparişinizi geçin. Hediye Sepeti.com'un diğer sürpriz hediye seçeneklerini de incelemeden geçmeyin.

 

Ayraçlı Küçük Prens Günlüğünü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Küçük prens günlüğü 23 cm x 15 cm ölçülerindedir.
  • Dışı suni deri kaplama.
  • Mıknatıslı Küçük Prens ayraç.