0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comAteşin Evrimi Tasarımlı Poke Avcısı Tişörtü

Ürün Kodu : S-10412
29,90 TL

Unutulmayan efsane çizgi film Poke, oyuna dönüştüğünden beri eski zamanlardaki ilgisini yeniden kazandı. Üstelik bu seferki daha fazla!

Akıllı telefon kulanıcılarının gün geçtikçe daha çok bağlandığı ve tutku haline dönüştürdüğü efsane oyun Poke Go'ya sizde kendinizi kaptırmış durumdaysanız şimdi sizlere önereceğimiz ürüne bayılacaksınız! Ateşin Evrimi Tasarımlı Poke Avcısı Tişörtü, günlük hayatta keyifle kullanacağınız bir tasarıma sahip. Tişörtün kaliteli baskısı size uzun süreli kullanım sağlayacağı gibi Poke kahramanlarını daha keyifli avlamanızda da etkili olacaktır. Sokakta, caddede, parkta, bahçede Poke avındayken giyeceğiniz Ateşin Evrimi Tasarımlı Poke Avcısı Tişörtü ile bir Poke avcısı olduğunuz net bir şekilde belli olacaktır ve etrafınızdakiler tarafından büyük ilgi göreceğiniz de tartışılmaz. Siyah ve beyaz renk seçeneğinden dilediğinizi seçip bedeninize göre hazırlatabileceğiniz bu tasarım tişört ile rahat edeceğinizden de emin olabilirsiniz. Çünkü tişörtümüzün kesimi oldukça konforlu, dokusu oldukça kalitelidir.

Bir Poke Go oyuncusu olarak kendiniz için hazırlatabileceğiniz Ateşin Evrimi Tasarımlı Poke Avcısı Tişörtü'nü bu keyifli oyunu oynayan arkadaşlarınız için de hazırlatmanız ve onlara özel gün hediyesi olarak veya sürpriz bir hediye olarak sunmanız da mümkün. Acele edin ve bu keyifli ürünü kaçırmayın!

 

Ateşin Evrimi Tasarımlı Poke Avcısı Tişörtü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı, çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.
  • Tişörtünüzü uzun süre kullanabilmeniz için tersinden yıkayınız.
  • Tişörtünüz size fotoğrafta göründüğü gibi ve özenle paketlenmiş haliyle gönderilecektir.