0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comAtatürk Silüetli Sınıf Öğretmenine Hediye Kol Düğmesi

Ürün Kodu : S-10695
44,90 TL

Sınıfınız adına veya kendi adınıza değerli sınıf öğretmeninize kalıcı bir öğretmenler günü hediyesi vermeye ne dersiniz? Yaklaşan öğretmenler gününde çok sevdiğiniz öğretmeninizi vereceğiniz hediye ile mutlu etmek istiyorsanız Atatürk Silüetli Sınıf Öğretmenine Hediye Kol Düğmesi kesinlikle doğru bir seçim.

Erkek öğretmene hediye olarak hazırlatabileceğiniz şık kol düğmesinin birinde ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün silüeti bulunmakta diğerinde ise sizin isteğinize yönelik hazırlanan özelleştirmeler. Buraya ister sınıf isminizi isterseniz de öğretmeninizin isim ve soyisminin baş harflerini işletebileceksiniz. Kol düğmesi üzerine yapılan özelleştirmeler lazer kazıma tekniği ile yazıldığından asla çıkmayacak ve bu sayade kalıcılığı daim olacak bir hediyeye dönüştürülecektir. El yapımı öğretmenler günü hediyesi kadar değerli bir hediye sayılacak Atatürk Silüetli Sınıf Öğretmenine Hediye Kol Düğmesi'ni sevgili öğretmeninizin ister okulda isterse de özel günlerde giydiği şık gömlekler ile kullanabilir. Öğretmenler günü hediyesi olarak tasarlanıp beğeninize sunulan bu şık kol düğmeleri ile erkek sınıf öğretmeninize kesinlikle çok doğru bir hediye vermiş olacaksınız. Hediyenizin özenle yapılmış paketlemesi üzerine 24 Kasım öğretmenler günü şiirlerinden birini seçip eklemenizi de öneriyoruz. Bu hem hediyenizin değerini arttıracak hem de öğretmeninize duygu dolu anlar yaşatacaktır.

Hediye Sepeti.com'un öğretmenler günü sürprizleri arasında yer alan Atatürk Silüetli Sınıf Öğretmenine Hediye Kol Düğmesi'ni şık ve anlamlı bir hediye olarak değerli öğretmeninize sunmak istiyorsanız hemen sitemizden siparişinizi verin.

 

Atatürk Silüetli Sınıf Öğretmenine Hediye Kol Düğmesini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Bir çift kol düğmesi üzerini ayrı ayrı kişiselleştirebilirsiniz
  • Kol düğmeleri lazer ile işleme yapılarak şekillendirilmektedir.