Atatürk Silueti ve İmzalı Not Defteri

Ürün Kodu : S-10438
34,90 TL

Eğer sevdiklerinize kullanışlı ve kalıcı bir yeni iş hediyesi vermeyi planlıyorsanız işte size harika bir ürün; Atatürk İmzalı Ve Atatürk Silüetli Not Defteri.

Var olmamıza sebep ulu önderimizin o eşsiz fotoğraflarından biri ve eşi benzeri olmayan imzası ile detaylandırılıp sıradanlıktan çıkan bu not defteri ofis hayatında keyifle kullanılabilecek bir armağan. İçerisine en önemli bilgilerin not alınacağı Atatürk İmzalı Ve Atatürk Silüetli Not Defteri’nin yine kapak kısmına yazılacak isim ve soyisim bu ürünü sıradanlıktan çıkaracak, kişiye özel bir hediyeye dönüştürecektir. İsimlerine özel hazırlanmış bir hediye aldıklarında sevdikleriniz elbette ki çok mutlu olacak ve kendilerini fazlasıyla özel hissedeceklerdir. Kullamaya bile kıyamayacakları isme özel not defterini masalarında özel bir yere yerleştirip her baktıklarında siz değerli dostlarını sevgiyle anımsayacaklardır.

Yeni iş hediyesi olarak tercih edeceğiniz Atatürk İmzalı Ve Atatürk Silüetli Not Defteri ile harika bir seçim yapacağınızdan emin olabilirsiniz. Çünkü isme özel hazırladığımız bu not defteri sayesinde sevdiklerinizin hem Atatürk sevgilerine hitaben bir hediye vermiş olacaksınız hem de ofis yaşamda keyifle kullanacakları bir hediye.

 

Atatürk İmzalı Ve Atatürk Silüetli Not Defterini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Mavi-kırmızı-siyah-füme ve  taba renkleri vardır.
  • Yanında kalemi ile gönderilecektir.
  • Çizgili sayfalara sahiptir.
  • Ürün 17.5 cm x 11.5 cm ölçülerindedir.
  • Ürün özelleştirmesi lazer kazıma yöntemi ile yapılmaktadır.