Atatürk Silüeti ve İmzalı Mousepad

Ürün Kodu : S-10440
24,90 TL

İşi sürekli bilgisayar başında olanlara güzel bir hediye vermek istiyorsanız işte karşınızda Atatürk Silüeti ve İmzalı Mousepad..

Mustafa Kemal Atatürk’e ait bir söz, bir fotoğraf veya bir imzası O’na hayran olan herkes için o kadar değerlidir ki. Ulu önderimizin anısını yaşatmak ve onları ölümsüz hale getirmek Atatürk aşığı olanlar için büyük bir zevktir. Türkiyemizin kurucusu o yegane insanın bir silüeti ve imzası ile hayata geçirilen bu mousepad kusursuz görüntüsüyle benzerlerini geride bırakıyor. Mustafa Kemal Atatürk sevdalısı olan herkese hediye edebileceğiniz Atatürk Silüeti ve İmzalı Mousepad ile ölümsüz bir hediye vereceğinizden emin olabilirsiniz. Bilgisayar başında geçirilen zamanlarda hediye edeceğiniz kişilerin ellerinin altında olacak bu mousepade her baktıklarında atatürk sevgileriyle gurur duyacaklar ve siz değerli dostlarını sevgiyle anacaklardır. Böylesi anlamlı ve değerli bir hediye aldıkları için size ne kadar teşekkür edeceklerini şaşıracaklardır. Şimdiye kadar aldıkları en özel hediye olacak Atatürk Silüeti ve İmzalı Mousepad’i belli bir süre sonra kullanmasalar bile bir ömür güzel bir anı olarak saklayacaklardır.

En kullanışlı ve en anlamlı hediyelerden biri olabilecek Atatürk Silüeti ve İmzalı Mousepad’i Mustafa Kemal Atatürk aşığı sevdiklerinize armağan etmek istiyorsanız hemen sitemizden siparişinizi oluşturun, bizde bu özel tasarımı sevdiklerinizin isimleri ile hayata geçirelim. Dilerseniz Atatürk hayranı biri olarak kendiniz için de hazırlatabilirsiniz.

 

Atatürk Silüet ve İmzalı Mousepad