Atatürk Silüeti Ve İmzalı Çelik Termos

Ürün Kodu : S-10445
49,90 TL

Mustafa Kemal Atatürk aşığı biri misiniz? O’nun izlerini hayatınızın her anında görmek, varlığını daima yaşatmak mı istiyorsunuz? O halde Atatürk Silüeti Ve İmzalı Çelik Termos sizin için tasarlandı diyebiliriz!

Ulu önderimizin eşsiz imzası ile hayat bulan bu termos yine O’nun eşi benzeri olmayan fotoğraflarından biri ile detaylandırılmıştır. Böylelikle sıradanlıktan çıkan bu termos Atatürk sevdanıza özel bir ürün olarak hayatınızda en özel yere sahip olacaktır. Atatürk Silüeti Ve İmzalı Çelik Termos’un sizi kendine çekecek bir diğer özelliği de isim ve soyisminize özel hazırlanması. Kişiye özel tasarımıyla oldukça farklı ve tamamen size özel bir hal alan bu termos ile yudumladığınız sıcak veya soğuk içeceklerden ekstrabir keyif alacağınızdan emin olabilirsiniz. Çünkü bu termosu diğerlerinden ayıran ve çekici kılan tüm özelliklerinin eşi ve benzeri yok!

Güne başlamak adına veya gün içerisindeki yorgunluğunuzu atmak adına yudumlamaktan keyif aldığınız içeceklerin aynı sıcaklıkta veya soğuklukta kalmasını istiyorsanız tercihinizi Atatürk Silüeti Ve İmzalı Çelik Termos’tan yana kullanarak hem Atatürk sevginize hitab eden bir ürüne sahip olacaksınız hem de keyfinize hitaben..

 

Atatürk Silüetli Ve İmzalı Çelik Termos'u satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • 500ml kapasiteye sahiptir.
  • İçi ve dışı paslanmaz çelikten üretilmiştir.
  • Sıcak ya da soğuk olarak saatlerce muhafaza eden iç kaplamaya sahiptir.


Yorum Yaz

nuray a.
HARİKA BİR ÜRÜN HERKESE ÖNERİRİM FOTOGRAFTAKİ KADAR ASLIDA ÇOK ŞIK
19.12.2016