0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comAtatürk Silüeti ve İmzalı Çakmak

Ürün Kodu : S-10450
29,90 TL

Mustafa Kemal Atatürk'ün en güzel silüetlerinden biri ve imzası ile tasarlanan eşsiz bir ürünü sizlere sunmaktan keyif alıyoruz; Atatürk Silüeti ve İmzalı Çakmak.

Anlam itibariyle hem çok özel, hem ömürlük hem de kullanışlı bir hediye olabilecek Atatürk baskılı çakmağımız ulu önderimize olan hayranlığı ile bildiğiniz sevdiklerinize armağan edebileceğiniz harika alternatiflerinden biri. Sigara kullanmaktan vazgeçemeyen sevdiklerinizin bir an olsun yanlarından ayıramayacakları tasarım çakmağımız ömürlük bir hediye olacağından etkisi ve ilk günki heyecanı da daim olacaktır. Her kullandıklarında siz değerli sevdiklerini sevgiyle hatırlayacakları kesin. Atatürk Silüeti ve İmzalı Çakmak'ın sevdiklerinizde hayranlık uyandıracak bir diğer özelliği ise üzerine lazer kazıma yöntemi ile işlenecek isim ve soyisimle kişiye özel bir hediyeye dönüşmesi. İsimlerine özel bir hediye almak onları ne kadar mutlu edecek bir düşünün deriz!

Sevgililer günü için erkek arkadaşınıza, babalar günü için babanıza, doğum gününde en yakın arkadaşınıza, patronunuza isimlerine özel hazırlatabileceğiniz Atatürk Silüeti ve İmzalı Çakmak'ı sitemizden hazırlatmak ve satın almak için tek yapacağınız şey sitemizden siparişinizi oluşturmak olacaktır.

 

Atatürk Silüeti Ve İmzalı Çakmağı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Çift taraftlı baskı yapılmaktadır.
  • 5,5 cm x 3 cm
  • Gaz doldurulabilir.

Yorum Yaz

Memet c.
memnunyet
Tereddütle sipariş vermiştim.Ama sonra pişman olmayacağım bir ürün karşılaştığım için çok memnun oldum.Elinize sağlık.
08.12.2016