0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comAtatürk Silüeti Baskılı İmzalı Tişört

Ürün Kodu : S-10413
29,90 TL

Şimdiye kadar sizlere sunduğumuz hediyeler elbette ki çok özel ve değerli parçalardı. Fakat öyle bir tanesi var ki değeri başka hiçbir şeyle ölçülmeyecek, ömürlük bir hediye olabilecek; Atatürk Silüeti Baskılı İmzalı Tişört!!

O'nun sevgisi paha biçilemez! Kimi zaman adını duymak bile insanı onurlandırıyor, keyiflendiriyor. İçimizde bambaşka bir yere ve sevgiye sahip ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'e olan hayranlığımız nasıl ve ne şekilde dile getireceğimizi şaşırırız. Ona ait anıları yaşatmak için elimizden gelenin fazlasını yaparız ki gelecek nesillere de aktarılsın bu doyumsuz sevgi. İşte o sevginin dışa yansıması sayılabilecek Atatürk Silüeti Baskılı İmzalı Tişört, Atatürk aşıklarının büyük bir onurla taşıyacağı bir tasarım. Ulu önderimizin silueti ve eşsiz imzasının resmedildiği baskısı ile sıradanlıktan çıkarılan tişörtümüz ölümsüz bir hediye vermek isteyenlere özel. İstediğiniz rek ve bedende hazırlatabileceğiniz Atatürk Silüeti Baskılı İmzalı Tişört'ü Atatürk sevdalısı dilediğiniz her kişi için tercih edebilirsiniz. Emin olun ki bu çok özel ve derin anlamlar taşıyan hediyeniz ile her gönüllerde olacaksınız.

Atatürk aşığı olmanın verdiği ayrıcalıkla kendi adınıza hazırlatabileceğiniz Atatürk Silüeti Baskılı İmzalı Tişört'ü evde, sokakta, yürüyüşte, gezide dilediğiniz her yerde keyifle kullanabilirsiniz. İsterseniz de Mustafa Kemal Atatürk sevdalısı sevdiklerinize özel gün hediyesi olarak sunabilirsiniz.

 

Atatürk Silüeti Baskılı İmzalı Tişört