Atatürk İmzalı Türk Bayraklı Kupa

Ürün Kodu : S-10529
34,90 TL

Mustafa Kemal Atatürk aşığı sevdiklerinize anlam dolu bir hediye vermeye ne dersiniz? Cevabınız evet ise Atatürk İmzalı Türk Bayraklı Kupa sizler için sitemizde yerini aldı!

Tasarımıyla göz dolduran bu porselen kupayı diğerlerinden ayıran en belirgin özelliği Türk Bayrağı ile detaylandırılan bölgesi. Farklı bir hava oluşturan bu bölgenin üst kısmında ise Mustafa Kemal'in eşsiz imzası yer almakta. Bardağın bir tarafında bu figürler yer alırken diğer yüzünde de ulu önderimizin silüetlerinde biri bulunmaktadır. Bu eşsiz baskılar ve detaylar ile Atatürk sevgisini sonuna kadar dışa yansıtacak Atatürk İmzalı Türk Bayraklı Kupa'ya sevdiklerinizin bayılacağından emin olabilirsiniz. İster evlerinde ister ofislerinde kullanabilecekleri Atatürk İmzalı Türk Bayraklı Kupa ile çay veya kahvelerini daha bir keyifli içeceklerinden eminiz. Çay ya da kahve kupası olarak kullanmasalar bile evlerinde veya ofislerinde bulunan çalışma masalarında kalemlik olarak da kullanabilirler.

Erkeğe hediye veya bayana hediye olarak satın alabileceğiniz Atatürk İmzalı Türk Bayraklı Kupa'yı kaçırmamak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızı öneririz. Aksi halde bu şık ve anlamlı hediyeyi kaçırabilirsiniz.

 

Atatürk İmzalı Türk Bayraklı Kupayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Kupada Çift taraflı dönen Türk Bayrağı Bulunmaktadır.
  • Kupayı uzun süre kullanabilmek için elde yıkayınız.