Atatürk İmzalı Ruhsat Kabı Anahtarlık

Ürün Kodu : S-10441
84,90 TL

Yeni araba alan sevgilinize vereceğiniz hediyeniz hazır mı? Ne tür bir hediye alacağınıza henüz karar veremediyseniz işte size benzersiz bir hediye seçeneği; Atatürk İmzalı Ruhsat Kabı Anahtarlık..

Erkeğe yeni araç hediyesi olarak tercih edilebilecek bu set Mustafa Kemal Atatürk aşığı sevgilinizin oldukça hoşuna gidecek iki özel tasarımdan oluşuyor. Atatürk’ün imzası ile tasarlanan bir ruhsat kabı ve hediye edeceğiniz sevgilinizin isim ve soyismiyle tasarlanan bir anahtarlık. İkisi de birbirinden özel ve değerli olacak bu aksesuarlar sevgiliniz için oldukça kullanışlı olacak. Ruhsat kabını aracından bir an olsun ayırmayacak, anahtarlığı ise yeni aracının anahtarında keyifle kullanacaktır. İsimine özel böylesi bir hediye aldığı için de kendini çok değerli hissedecek, ona verdiğiniz değeri sonuna kadar anlayacaktır. Atatürk İmzalı Ruhsat Kabı Anahtarlık ile ulu önderimize duyduğu sevgiyi herkese her yerde kolaylıkla ifade edebilecektir.

Yeni araba alan sevgilinize sürpriz bir hediye niteliğinde verebileceğiniz Atatürk İmzalı Ruhsat Kabı Anahtarlık’ı kişiye özel hazırlatmak için hemen sitemizden siparişinizi tamamlayın ve bu özel hediye alternatifini sevgilinize sunmayı bekleyin!

 

Atatürk İmzalı Ruhsat Kabı Anahtarlığı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Ruhsat özellikleri
  • 9x12 cm ölçülerindedir.
  • 6 adet yaprak gözü olup 2'si ehliyet sayfasıdır.
  • Ön kapak arkasında 4 adet cep vardır.
  • Arka kapak arkasında 1 adet geniş cep bulunmaktadır.

Anahtarlık özellikleri
  • 9 cm uzunluğundadır.
  • 2,5 cm genişliğindedir.
Hediye Setiniz özel hazırlanmış kutusuyla birlikte gönderilecektir.