0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comAtatürk İmzalı Pusula

Ürün Kodu : S-10433
49,90 TL

Tarihimizde çok özel bir yere sahip ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’e olan sevgisi ile bildiğiniz sevdiklerinize anlamı ve değeri yıllarca sürecek sıradışı bir armağan vermeye ne dersiniz? Eğer cevabınız evet ise Atatürk İmzalı Pusula sizler için!

Pusuladan hediye mi olur! diyenleriniz olacaktır elbette ki. Fakat bu pusulanın değeri özel kutusuna kusursuz bir şekilde işlenecek olan Atatürk imzası ile artacak, çok özel bir armağan olarak nitelendirilecektir. Günümüzde hala pusula kullanılıyor mu derseniz eğer birçok meslek bu aksesuarı kullanır durumda. Denizciler, askerler, madenciler, mimarlar.. bu mesleklerden herhangi birini icra eden sevdikleriniz için pusuladan daha güzel bir hediye mi olur? Üstelik bu pusula öyle sıradan birşey değil; özel kutusu üzerine lazer kazıma yöntemi ile işlenen Atatürk imzası ile sıradanlıktan çıkarılıyor ve yine kutu üzerine işlenen isim ile kişiye özel bir armağana dönüşüp sevdiklerinizin kendilerini özel hissetmelerini sağlıyor. Daha iyisi olamaz bizce!

Sevdiklerinize özel gün hediyesi olarak tercih edebileceğiniz Atatürk İmzalı Pusula onların hem mesleklerine hitab edecek türden bir hediye olacak hem de gönüllerinde yatan Atatürk sevgilerine özel.. Daha ne bekliyorsunuz ki; hemen sitemizden siparişinizi oluşturun ve Atatürk İmzalı Pusula’yı sevdiklerinizin ismi ile hazırlatın. Anlamlı ve eşsiz bir hediye vermenin keyfini yaşayın.

 

Mustafa Kemal Atatürk İmzalı Pusulayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ahşap kutunun ölçüleri 9x9 cm'dir.
  • Metal pusulanın çapı 5.5 cm'dir.