0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comAtatürk İmzalı Not Defteri

Ürün Kodu : S-10437
34,90 TL

Ofis hediyesi olarak tercih edilebilecek not defterlerini kişiye özel hale dönüştürüp çok özel bir hediye haline getiriyoruz!

Yeni işe başlayan arkadaşlarınıza, sevgilinize, işinde terfi eden mesai arkadaşınıza kalıcı ve kullnışlı bir ofis hediyesi vermeyi planlıyorsanız doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Hediye Sepeti olarak tasarımına imza attığımız Atatürk İmzalı Not Defteri, Mustafa Kemal Atatürk aşığı sevdiklerinize ofis hediyesi olarak sunabileceğiniz kullanışlı ve kalıcı alternatiflerden biri. Ulu önderimizin o eşsiz imzası ile detaylandırılan kapağına birde hediye edeceğiniz kişinin ismi işlenince bu not defteri sıradanlıktan çıkıyor ve çok özel bir ofis hediyesine dönüşüyor. Sevdiklerinizin çalışma masalarında çok özel bir yere sahip olacak Atatürk İmzalı Not Defteri eminiz ki büyük bir keyifle kullanılacaktır. Önemli bilgiler ve gün içerisindeki notlar bu deftere kaydedilecek, sevdiklerinizin çalışma ortamında vazgeçilmez bir parça haline gelecektir.

Ofis hediyesi olarak ne alınır? sorusuna en güzel cevap olabilecek Atatürk İmzalı Not Defteri’ni Mustafa Kemal Atatürk’e olan hayranlıkları ile bildiğiniz sevdiklerinize hediye edeblir, isimlerinize özel tasarlanmış ömürlük bir hediye verebilirsiniz. Bu çok özel hediye ile daima akıllarda olacağınızı da unutmayın!

 

Atatürk İmzalı Not Defteri