Atatürk İmzalı Mousepad

Ürün Kodu : S-10439
24,90 TL

Görmeye doyamadığınız şeylerin günlük hayatta kullandğınız eşyalarınızı detaylandırmasını ister miydiniz? Neden istemeyesiniz ki..

Mustafa Kemal Atatürk sevgisini en derinlerde yaşayanlara özel olarak tasarladığımız Atatürk İmzalı Mousepad, masa başında çalışanları çok sevindirecek bir ürün. Ulu önderimizin bir fotoğrafı, bir sözü veya imzası ile detaylandırılan bir ürünün Atatürk aşığı kişilerde nasıl bir etki yaratacağını tahmin edebiliyorsunuzdur az çok. İşte böylesi etkileyici bir ürün olacağını düşündüğümüz Atatürk İmzalı Mousepad ev veya ofis ortamınızda keyifle kullanabileceğiniz bir tasarım. Zamanınızı bilgisayar başında geçirdiğinizde elinizin altında olacak bu mousepad’i her gördüğünüzde Atatürk sevginizle gurur duyacağınızdan eminiz. Çevrenizdeki atatürk aşıkları için de isimlerine özel olarak hazırlatabileceğiniz Atatürk İmzalı Mousepad ile en özel hediyelerden birini vermiş olacaksınız. Kişiye özel hazırlanan hediyeniz bir ömür büyük bir keyifle kullanılacak, aradan uzun yılar geçse dahi ilk güki heyecanıyla hatırlanacaktır.

Sizde Atatürk aşığı biri olarak Atatürk İmzalı Mousepad’i isminize özel hazırlatmak isterseniz hemen sitemizden siparişinizi tamamlayın bizde bu mousepad’i size özel olacak şekilde hayata geçirelim. Dilerseniz de Mustafa Kemal Atatürk sevdalısı dostalarınıza/arkadaşlarınıza veya yakınlarınıza en özel günlerde armağan edebilirsiniz.

 

Atatürk İmzalı Mousepad