Atatürk İmzalı Kartlık

Ürün Kodu : S-10443
34,90 TL

Erkeğe ofis hediyesi olarak şık ve kullanışlı bir hediye arayışı içine girdiyseniz sizlere önereceğimiz bir ürün var! Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün imzası ile eşsiz bir görüntüye kavuşturulmuş Atatürk İmzalı Kartlık..

Atatürk’e olan sevgisi ile bildiğiniz beylere yeni iş hediyesi veya ofis hediyesi olarak satın alabileceğiniz bu kartlıktan daha güzel ve ideal bir hediye bulamayacağınızdan emin olabilirsiniz. Erkeğe alınabilecek hediyenin kuralını göz önünde bulundurursak bu kartlık beylerin hem zevkine htab edecek hem oldukça kullanışlı bir hediye olacak hem de taşıdığı anlam ile kalıcılığı daim olacak. Daha ne olsun demek istiyoruz bu durumda!

Beylerin tüm kartlarına ev sahipliği yapacak bu özenli ve orijinal hediye alternatifini şiddetle değerlendirmenizi öneriyoruz. Ve ayrıca isme özel tasarlandığını da unutmayın! Yine karlık üzerine kusursuz bir şekilde yazılacak isim-soyisim bu ürünü sıradanlıktan çıkaracak ömürlük bir armağana dönüştürecektir. Atatürk İmzalı Kartlık’ı sevgiliye hediye, babaya hediye, arkadaşa hediye, patrona hediye olarak gönül rahatlığı ile tercih edebilir böylesi özel bir hediye vermenin keyfini yaşayabilirsiniz.

 

Atatürk İmzalı Kartlığı Satın Almadan Önce Bilmemeniz Gerekenler:

  • 9.5 cm x 6 cm ölçülerindedir.
  • Lazer işlemesiyle şekillendirilen yazılarda asla silinme olmamaktadır.