Atatürk İmzalı Deri Cüzdan

Ürün Kodu : S-10434
69,90 TL

Beylerin vazgeçilmez aksesuarlarından biri de elbette ki cüzdanlardır. Paralarını, kimliklerini, kartlarını taşıdıkları bu akseusarın özenli olasına da dikkat ettikleri kesin ve net. Hal böyle olunca onlara hediye cüzdan alırken kalitesine, şekline, kullanılabilirliğine ve özel olmasına da özen göstermeliyiz. İşte size bu özellikleri bünyesinde barındıran harika bir ürün; Atatürk İmzalı Deri Cüzdan..

Ulu önderimiz Mustafa Kemal atatürk’e olan hayranlıkları ile bildiğiniz beylere özel gün hediyesi olarak tercih edebileceğiniz bu cüzdan Atatürk’ün imzası ile sıradanlıktan çıkarılmıştır. Ve yine imzanın alt kısmına lazer yöntemi ile işlenecek olan isim sayesinde çok özel ve kalıcı bir armağana dönüşmektedir. Atatürk İmzalı Deri Cüzdan beylerin hem zevkine hitab edecek hem de kullanışlı bir hediye olacaktır. Erkeğe alınabilecek sıradan hediyelerin aksine bu tarz bir hediye seçemeniz onları mutlu edeceğin gibi günlük yaşamda keyfile kullanacakları bu aksesuar sayesinde daima akıllarda olacaksınız.

Erkeğe özel gün hediyesi olarak şık ve ömürlük bir armağan olabilecek Atatürk İmzalı Deri Cüzdan’ı babanız için, sevgiliniz için, eşiniz için veya arkadaşınız için hazırlatmanız mümkün. Kişiye özel hazırlatacağınız bu hediye ile ömürlük bir hediye vereceğiniz gibi beylerin Atatürk sevgilerini dışa yansıtmalarını da sağlayacaksınızdır. Acele edin ve bu ömürlük hediyeyi hemen sitemizden satın alın.

 

Atatürk İmza Tasarımlı Deri Cüzdan

Yorum Yaz

Funda s.
Çok iyi
Beklediğimden çok daha güzel ellerinize sağlık
28.12.2016