0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comAtatürk İmzalı Cep Saati

Ürün Kodu : S-10435
69,90 TL

Sevgili babanıza çok özel bir armağan vermeye ne dersiniz? Onu eski zamanlara götürecek çok özel bir ürün; Atatürk İmzalı Cep Saati..

Özel günlerinizde en sevdiklerinize en özel hediyeleri vermek istediğinizi biliyoruz. Hal böyle olunca onlar için tercih edebileceğiniz en iyi hediyeleri araştırmaya, sormaya başladığınızı da. Değerli vaktinizin size kalması ve sevdiklerinize en güzel hediyeleri vermeniz için birbirinden özel ürünleri sizlerin beğenisine sunuyoruz. Babanıza hediye edebileceğiniz Atatürk İmzalı Cep Saati de bunlardan biri. Ulu önderimizin imzası ile detaylandırılıp kusursuz bir görüntüye kavuşturulan bu cep saati üzerine babanızın isminin yazılmasıyla kişiye özel bir hal alacak ve babanızı özel hissettirecek bir armağana dönüşecektir. Babaya alınabilecek hediyeler arasında çok özel bir yere sahip bu köstekli saatin babanızın vazgeçilmez bir aksesuarı haline geleceğinden emin olabilirsiniz. Tartışmasız her an aklında olduğunuz babanız zamanı öğrenmek adına baktığı bu saat sayesinde sizin gibi bir evladı olduğu için mutlu olacak ve gururlanacaktır. Hediyenizin heyecanı daim olacağından hep ilk günki gibi hatırlanacaktır.

Yaşı itibariyle babanıza yakışacak en güzel hediye olacağını düşündüğümüz Atatürk İmzalı Cep Saati’ni Mustafa Kemal Atatürk sevdalısı babanıza doğum gününde, babalar gününde veya herhangi özel bir günde armağan etmek için geç kalmayın! Hemen sitemizden siparişinizi tamamlayın, köstekli saati babanızın ismi il hazırlatın. Dilerseniz bu cep saatini Atatürk aşığı diğer sevdikleriniz için de tercih edebilirsiniz.

 

Atatürk İmzalı Cep Saati