Atatürk İmzalı Anahtarlık Rozet Hediye Seti

Ürün Kodu : S-10471
29,90 TL

Yeni işe başlayan sevgilinizin bu tatlı heyecanına ortak olabileceğiniz hediyeniz hazır mı? Eğer değil ise işte sizlere hem şık hem anlamlı hem de kullanışlı bir armağan; Atatürk İmzalı Anahtarlık Rozet Hediye Seti.

Mustafa Kemal Atatürk aşkını kalbinin en derinlerinde yaşayan sevgiliniz için benzersiz bir hediye olabilecek bu anahtarlık ve rozet iş hayatında kullanabileceği iki şık aksesuar. İşi gereği her gün giydiği takım elbisenin yaka kısmında yerini alacak ulu önderimiz Atatürk'ün silüeti ve imzası ile tasarlanan rozet sevgilinizin şıklığının en önemli tamamlayıcısı olacak. Mustafa Kemal Atatürk imzalı anahtarlık ise ev, araba, ofis gibi anahtarlarını biraraya toplayacak, her daim yanında bulunduracağı bir aksesuara dönüşecek. Bir köşeye kaldırılıp unutulan hediyelerin dışında oldukça anlamlı ve kalıcı bir hediye olabilecek Atatürk İmzalı Anahtarlık Rozet Hediye Seti ile en doğru seçimi yapacağınızdan emin olabilirsiniz. Çünkü beylerin bu harika ikiliye bayılacaklarını düşünüyoruz!

Sevgiliye alınabilecek en güzel ve en anlamlı yeni iş hediyesi olabilecek Atatürk İmzalı Anahtarlık Rozet Hediye Seti için tek yapmanız gereken sitemizden siparişinizi oluşturmak olacaktır. Acele edin ve bu şık aksesuar setini kaçırmayın.

 

Atatürk İmzalı Anahtarlık Rozet Hediye Setini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Atatürk İmzalı Anahtarlık

9 cm x 3 cm ölçülerinde

Atatürk imzasının ölçüsü 5.5 cm

Anahtar halkasının ölçüsü 3 cm

Paslanma malzemeden üretilmiştir.

Atatürk İmzalı Rozet

1.3 cm x 1 cm ölçülerinde

Rozet iğnelidir

Paslanmaz malzemeden üretilmiştir.

Ürünleri uzun süre zarar görmeden kullanabilmek için parfüm ve vb. alkollü ürünlerden uzak tutunuz.