Aşkın Tarifi Sevgiliye Hediye Mutfak Önlüğü

Ürün Kodu : S-10609
49,90 TL

'Aşkın tarifini yap' deseler cevabınız ne olurdu? Eminiz ki çoğunuz bu tarifi romantik sözcüklerle dile getirirdiniz. Sevgi sözcükleri ile bezediğiniz aşk tarifini biz Hediye Sepeti olarak daha farklı bir şekilde ele aldık ve ortaya bu sıradışı tasarımı çıkardık; Aşkın Tarifi Sevgiliye Hediye Mutfak Önlüğü.

Sevgili bayanlarımız erkeğin kalbine giden yolun midesinden geçtiğine kanaat getirdi ve eşleri için mutfağa girip en leziz yemekleri, tatlıları ortaya çıkardılar. Sizin de tadına doyulmaz lezzetler hazırlayan eşiniz varsa ve ona teşekkür hediyesi olarak şık bir armağan vermeyi planlıyorsanız Aşkın Tarifi Sevgiliye Hediye Mutfak Önlüğü kesinlikle aradığınız şey. Siyah ve kırmızı renk seçenekleri bulunan bu mutfak önlüğünün baskısı oldukça dikkat çekiyor. Romantik sözcüklerle bezenmiş aşk dolu bir tarif içeren liste isimlerinizle anlam buluyor. Eşinizin ve sizin isimlerinizin yer alacağı bir baskı ile sıradanlıktan çıkarılan Aşkın Tarifi Sevgiliye Hediye Mutfak Önlüğü biricik eşinizin aklını başından alacak gibi görünüyor. Mutfakta geçirdiği zaman boyunca üzerinden çıkarmak istemeyeceği bu tasarım mutfak önlüğü anı niteliği taşıdığından ömür boyu saklanacak ve hep aynı heyecanla hatırlanacaktır. Eşinize sizin için yaptığı yemekler veya tatlılar için sonsuz teşekkürünüzü ufak bir hediye ile iletmek istiyorsanız tercihinizi Aşkın Tarifi Sevgiliye Hediye Mutfak Önlüğü'nden yana kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Biricik aşkınız için hem oldukça anlamlı hem de kullanışlı bir hediye olabilecek Aşkın Tarifi Sevgiliye Hediye Mutfak Önlüğü'nü isimlerinize özel hazırlatmak ve mutfağınızın sultanı eşinize sürpriz bir hediye olarak sunmak istiyorsanız hemen sitemizden siparişinizi oluşturun ve tarafımıza iletin.

 

Aşkın Tarifi Sevgiliye Hediye Mutfak Önlüğünü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Önlükler %100 pamuk kumaştan üretilmiştir.
  • Bayan için kırmızı erkek için siyah önlük gönderilmektedir.
  • Ürün boyutu: 80x60 cm'dir.
  • Üzerindeki baskı uzun ömürlü olup 80 yıkamaya ( 40 derecede ) kadar dayanıklıdır.