0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comAşık Sevgililer Kalpli Hediye Kol Saati

Ürün Kodu : S-10551
89,90 TL

Zamana bakmak artık daha keyifli olacak! Aşık Sevgililer Kalpli Hediye Kol Saati aşkınızı simgeleyecek bir hediye olarak sevgilinize ulaşmayı bekliyor!

Romantik çift figürü ile oldukça hoş bir görüntüye kavuşturulan Aşık Sevgililer Kalpli Hediye Kol Saati sevgiliye alınabilecek en güzel hediyelerden biri diyebiliriz. Çünkü bu saatler kasa kısmına yazılan isimleriniz ile sıradanlıktan çıkarılıyor ve tamamen size özel olacak bir aksesuara dönüştürülüyor. Aşkınızı ifade etmenizde büyük etkiye sahip olacak Aşık Sevgililer Kalpli Hediye Kol Saati bay ve bayan kol saati modeli olarak hazırlanıyor. Günlük yaşamda sevgiliniz ile birlikte uyum içerisinde kullanacağınız bu sevgi dolu tasarıma sahip kol saatlerini büyük bir keyifle kullanacağınızdan eminiz. Aşık Sevgililer Kalpli Hediye Kol Saati klasik ya da spor tüm kombinlerinizle uyum sağlayacak hatta şıklığınıza şıklık katacaktır. Aşkınızı dışa yansıtmanızda büyük role sahip çiftlere özel kol saatleri ile aranızdaki sevgi bağının sonsuz olduğunu herkese kanıtlayabilirsiniz.

Sizde hayatınızın aşkı olarak gördüğünüz o insana kalıcı ve bir o kadar da anlamlı bir hediye vermeyi planlıyorsanız bu fırsatı kaçırmamanızı öneririz. Çünkü Aşık Sevgililer Kalpli Hediye Kol Saati ile sevgilinize hem keyifle kullanacağı bir aksesuar hem de ömür boyu saklayacağı bir anı armağan etmiş olacaksınız. Kaçırmamak adına elinizi çabuk tutmanızda fayda var!

 

Aşık Sevgililer Kalpli Hediye Kol Saatini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Erkek kol saatinin ölçüsü 4 cm

Bayan kol saatinin ölçüsü 3.5 cm

Saat kasası renkleri modele göre farklılık göstermektedir.

Kaliteli canlı baskısı ile sevdiğinizin ismi uzun yıllar hep yanınızda olacak.

Aşık Sevgililer Kalpli Hediye Kol Saati