Aşık Mutlu Çiftlere Düğün Hediyesi Tişört

Ürün Kodu : S-10388
49,90 TL

Mükemmel bir çift olarak gördüğünüz sevgili dostalarınız nihayet dünya evine girdi ve sizde onların bu tarifsiz mutluluğuna ortak olmak amacıyla küçük bir hediye vermek istiyorsanız doğru adrestesiniz! Çünkü Hediye Sepeti olarak yeni evlenen çiftlere hediye edebileceğiniz en güzel hediyeyi tasarladık; Aşık Mutlu Çiftlere Düğün Hediyesi Tişört..

Yeni evlenen dostalarınızın evliliklerini kutlamak için onlara sunacağınız bu özel hediyenin çok beğenileceğinden emin olabilirsiniz. Ve ayrıca sıradan düğün hediyelerinin aksine tasarımıyla oldukça farklı bir alternatif olabilecek Aşık Mutlu Çiftlere Düğün Hediyesi Tişört tatlı bir heyecan yaratacak ve bu heyecan aradan uzun bir zaman geçse bile tekrar tekrar yaşanacak. Evlilik kervanına yeni katılan dostalarınız tasarım tişörtlerimizi büyük bir keyifle giyecekler ve aşklarını her yerde herkese ilan edebilecekler.

Yeni evlilere hediye olarak şık ve sıradışı bir hediye olabilecek Aşık Mutlu Çiftlere Düğün Hediyesi Tişört'ünü satın almak için daha ne bekliyorsunuz ki. Hemen istediğiniz renkte ve hediye edeceğiniz kişilerin isimleriyle hazırlatın, keyifli bir düğün hediyesi vermenin mutluluğunu yaşyın.

 

Aşık Mutlu Çiftlere Düğün Hediyesi Tişörtü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.