0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comAnneye Sevgi Mesajlı Kolyeli Hediye Sepeti

Ürün Kodu : S-10259
89,90 TL

Hayatımız boyunca sevmekten hiç vazgeçmeyeceğimiz tek kişi annemizdir. Çünkü onlar bizi karşılıksı seven ve yaptığı her şeyi bizim için yapan kutsal varlıklardır. Bizim de onlara olan vefa borcumuzu yerine getirmek üzere ara sıra da olsa onlara küçük birer sürprizler yapmamız ve onları mutlu etmemiz gerekir.

Eğer annenizi şu sıralar sevindirmek istiyorsanız ona Anneye Sevgi Mesajlı Kolyeli Hediye Sepeti alabilirsiniz. Hediye Sepetinin içerisinde bulunan gümüş kolyeyi anneniz çok beğenecek ve bu hediyenin yanında yılın her günü için annenize sevgi dolu mesajlar vereceksiniz.

Her gün için bir mesaj okuyan anneniz her gün sizi hatırlayacak ve duygusal anlar yaşayacak. Kutunun içerisinde bulunan çikolatalar ise hem sizin hem de annenizin mutluluk kaynağı olacak. Sizler de annenizi bir şekilde mutlu etmek ve yüzündeki gülümsemeyi görmek istiyorsanız ona bu hediye sepetini almanızı tavsiye ederiz.

 

Anneye Sevgi Mesajlı Kolyeli Hediye Sepeti​ satın almadan önce bilmeniz gerekenler

  • Flok kadife kaplı kırmızı kalp hediye kutusu içerisinde:
  • 925 ayar gümüş kolye
  • Yılın her günü için anneye özel sevgi dolu kalp mesaj kartları
  • Melodi marka büyük sütlü fıstıklı kalp çikolata
  • Coffee marka kahveli şeker bulunmaktadır. (sağlığınıza önem veriyoruz; tüm hediye sepetlerimizde markalı ve ambalajlı şekerlemeler kullanılmaktadır)
  • Kalp Kutunun ölçüleri 19x19x8 cm'dir. Hediye Kutusu özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.