0212 985 02 55destek@hediyesepeti.com



Anneye Alınabilecek Seni Seviyorum Hediye Sepeti

Ürün Kodu : S-10207
79,90 TL

Dünyada en değer verdiğiniz kişilerin başında annenizin geldiğine eminiz. Anneniz ile aranızdaki o güzel bağın farkındayız ve bu eşsiz sevginin başka hiçbirşeyde bulunmayacağını da biliyoruz. Bunu düşünerek tasarladığımız en özel anneler günü hediyesi olabilecek Anneye Alınabilecek Seni Seviyorum Hediye Sepeti, derin duygular beslediğiniz o güzel insana en özel gününde vermeniz adına sizlere sunuyoruz.

Annenize verdiğiniz değeri, ona beslediğiniz güzel duyguları en güzel biçimde ifade eden bu sepet ile annenizi duygulandırmanız mümkün. Kırmızı hediye sepeti içerisindeki birbirinden özel hediyeler annenize özel sevgi dolu sözcükleriyle detaylandırıldığı için O'nun kendini özel hissetmesi kaçınılmaz. Sıkıcı ve sıradan hediyelerin aksine oldukça özel ve sevgi dolu bir hediye olabilecek bu hediye sepetiyle aranızdaki sevgi bağını daha da güçlendirin.

Annenizi bir an değil her baktığında ve her kullandığında heyecanlandıracak, ömür boyu anı olarak saklayabilecek Anneye Alınabilecek Seni Seviyorum Hediye Sepeti'ni kaçırmamanızda fayda var. Anneler günü hediyesi olarak tercih edebileceğiniz bu muhteşem ürün için sitemizden sipariş oluşturmanız yeterli olacaktır.

 

Anneye Alınabilecek Seni Seviyorum Hediye Sepeti'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

 

  • Kırmızı deri ciltli kare kutu içinde; canım annem nakışlı el havlusu, seni seviyorum nakışlı oyuncak ayı, Canım anneme etiketli cam kapta kokulu mum, anneler günün kutlu olsun etiketli Pelit çikolatalar bulunuyor.
  • Kutu kırmızı tülle tüllenip hediye sepeti formunda sunuluyor.
  • Anneniz hem kutuya hem içindekilere bayılacak, yıllarca severek kullanacak.
  • Sepetin tüllenmemiş ölçüsü : 21 cm* 25cm * 21 cm
  • Bu ürünün kargoya verilme süresi 3 iş günüdür.