0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comAnnem Yazılı 5 Parça Kırmızı Kahvaltılık Seti

Ürün Kodu : S-10244
34,90 TL

Dünyadaki bütün anneler hep en güzeldir. Fakat siz yine de evrenin en iyi annesinin sizin anneniz olduğunu düşünüyorsanız ve O'nun dünyadaki bütün sevgiyi,  ilgiyi ve desteği hak ettiği düşüncesindeyseniz bunu harika bir hediye ile ona hissettirebilirsiniz! Nasıl mı? Kalbinizdeki en önemli ve değerli o insana anneler gününde yapacağınız unutulmaz bir sürpriz ile..

Annem Yazılı 5 Parça Kırmızı Kahvaltılık Seti, anneler gününe özel olarak dizayn edilen harika bir ürün. 'Annem' yazısının oluşturduğu bu set ile anneler gününde annenize tatlı ve ufak bir sürpriz yapmanız mümkün. Annem Yazılı 5 Parça Kırmızı Kahvaltılık Seti içerisindeki tabaklara özenle kesip hazırlayacağınız meyveler veya çerezler kusursuz kurulan bir sofrayı detaylandırsın. Bunların dışında yapacağınız tatlı mı tatlı lezzetler annenizin ağzını tatlandırsın. Sürprizinizden sonra annenizin bu tabakları bir ömür saklayacağına eminiz.

En unutulmaz anneler günü hediyesi olabilecek Annem Yazılı 5 Parça Kırmızı Kahvaltılık Seti için tek yapmanız gereken Hediye Sepeti'nden siparişinizi oluşturmak olacaktır.

 

 

Annem Yazılı 5 Parça Kırmızı Kahvaltılık Setini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Malzeme: Seramik
  • Yükseklik:14 cm
  • İçerik: 5 Adet Harf