Annem Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı

Ürün Kodu : S-10238
19,90 TL

Hayatınız boyunca yaptıklarına ve yapacaklarına yeteri kadar teşekkür edemediğiniz annenize bu anneler gününde unutulmayacak bir sürpriz yapın!

Yıllardır sizin yanınızda olan ve ömür boyu sizi koruyacak annenizi kolayca mutlu etmek adına tercih edebileceğiniz Annem Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı, annenize teşekkür edebileceğiniz harika bir hediye alternatifi. Sıradan anneler günü hediyelerinin aksine oldukça farklı ve etkileyici. İçeriğini nasıl ve ne şekilde yazacağınız tamamen size kalmış. Annenizi ne kadar çok sevdiğinizi, o olmazsa ne yapacağınızı, onun hakkında en sevdiğiniz şeyi, takdir ettiğiniz yönlerini, birlikte yapmayı en çok sevdiğiniz şeyi ve daha birçok şeyi yazabileceğiniz bu kitap sayesinde melek annenize sevgi dolu bir anneler günü hediyesi verin. Böylelikle hediyeniz bir ömür unutulmaz ve annenizi her baktığında heyecanlandırır.

En güzel anneler günü hediyesi olabilecek Annem Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı'na sahip olmak ve annenizi mutlu etmek istiyorsanız elinizi çabuk tutmalısınız.

 

Hediye Annem Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabını Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 17 cm x 13 cm

Yorum Yaz

Merve .
memnun kalmak
Hediye sepetinden aldığım 3. Ürün. Kaliteli özenli ve hizli en sevdigim özelliği "Notunuz var" kismi cok ince harika bir düşünce
03.12.2016
Simge S.
Süper
Ürünün boyutu küçük olmasına rağmen içeriği çok güzeldi doldururken ben duygulandım annelerimize değecek bir hediye..
28.11.2016
Ece l.
Çok beğendim teşekkür ederim,istediğim tarihte elime ulaştı
13.10.2016
Ebru A.
Çok memnun kaldım
Çok hoş paketlenmiş hediyem 2 gün içinde hemen elime ulaştı. Çok memnun kaldım.
03.05.2016