0212 985 02 55destek@hediyesepeti.comAnneler Günü İçin Hediye Sandığı

Ürün Kodu : S-10206
54,90 TL

Dünyadaki en güzel ikililerden bir tanesi anne-çocuktur. Bu mükemmel ikili arasındaki bağ başka hiçbirşeyde yok denilebilir. Çocuğu için herşeyin en güzelini isteyen anneler, annesi için en güzeli yaratmaya çalışan çocuklar.. Hediye Sepeti olarak biz bu mükemmel ilişkiyi görmezden gelemedik ve evlatların biricik anneleri için tercih edebilecekleri en özel hediye seçeneklerini biraraya getirdik. Annenize olan bağlılığınızı ve sevginizi en iyi şekilde ifade edebilecek Anneler Günü İçin Hediye Sandığı, anneniz ile aranızdaki sevgiyi pekiştirecek. Annenizin duygu dolu anlar yaşamasına sebep olacak, bir an değil her an heyecanlandıracak bu sepet anneye alınabilecek sıradan hediyelerin aksine oldukça farklı ve kalıcı bir hediye alternatifi olabilecek. Anneniz sepet içerisindeki ürünleri bir ömür sevgiyle kullanacak.

En güzel anneler günü hediyesi olabilecek Anneler Günü İçin Hediye Sandığı ile annenizi keyiflendirecek bir hediye vermenin mutluluğunu yaşayın. Anneler gününe yaklaştığımız şu günlerde bu hediye sepetini hemen alın, annenize sürpriz niteliğinde bir hediye verin.

 

Anneler Günü İçin Hediye Sandığı'nı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Kırmızı ondüle sandık içinde; seni seviyorum nakışlı el havlusu, anneler günün kutlu olsun baskılı kupa bardak, beyaz metal kutu içinde aynı etiketli madlen çikolatalar-Pelit ve Happy mothers day çubuk süs bulunuyor.
  • Sepet kırmızı renkli tülle tüllenerek sunuluyor.
  • Anneniz bu hediye sepetindeki hediyeleri, sadece o hafta değil, defalarca gözleri sulanarak kullanacak.
  • Sepetin tüllenmemiş ölçüsü : 19 cm*23 cm* 14 cm
  • Bu ürünün kargoya verilme süresi 3 iş günüdür.