365 Gün Mesaj Kartları ve Kar Tanesi Kolye

Ürün Kodu : S-10604
89,90 TL

Sevdiğiniz insana olan hislerinizi sözcükler ile dile getiriyor fakat bunu yetersiz buluyorsanız işte karşınızda sevginizi yansıtacak oldukça romantik bir hediye; 365 Gün Mesaj Kartları ve Kar Tanesi Kolye.

Bayan sevgiliye alınabilecek romantik bir hediye olarak tercih edebileceğiniz bu kalp kutunun içi birbirinden romantik hediyelerle dopdolu. Sevdiğiniz insanın ayaklarını yerden kesicek bu hediyelerin en dikkat çekeni elbette ki kar tanesi gümüş kolye. Göz kamaştıran taşlarla süslü kolyenin eşi ve benzerleri olmayan, hepsi birbirinden farklı olan kar taneleri şeklinde tasarlanmıştır. Sevgilinize eşsiz olduğunu hissettirmek bu kolye ile daha etkili olacaktır. Kırmızı kalp kutu içerisindeki kar tanesi kolyeye 365 güne özel olarak hazırlanmış aşk dolu sözcükler ve leziz mi leziz kalp çikolata eşlik ediyor. Sevgilinizi şaşkınlığa uğratacak romantik sözcükler içeren bu kartlar okunduğu ilk anda farklı hisler yaratacak, heyecanını ilk günkü gibi daima koruyacak. Kalıcılığını ve heyecanını kaybeden sıradan sevgili hediyelerinin aksine sevdiğiniz insanın ayaklarını yerden kesecek bu hediyeyi seçmeniz özel günlerinizin anlamını ikiye katlamakta da oldukça etkili olacaktır. Hiç kuşku duymadan satın alabileceğiniz 365 Gün Mesaj Kartları ve Kar Tanesi Kolye için daha ne bekliyorsunuz ki?

Sizde sevgiliniz için benzersiz bir hediye arayışı içindeyseniz Hediye Sepeti'nin oluşturduğu 365 Gün Mesaj Kartları ve Kar Tanesi Kolye'nin siparişini hemen verin, seçtiğiniz bu hediye ile sevglinizi yalnızca bir gün değil her gün mutlu edin. Bu romantik hediye alternatifini kaçırmamak istiyorsanız acele etmenizi öneriyoruz.

 

365 Gün Mesaj Kartları ve Kar Tanesi Kolyeyi satın almadan önce bilmeniz gerekenler

  • Flok kadife kaplı kırmızı kalp hediye kutusu içerisinde:
  • 925 ayar gümüş kolye
  • Seni Seviyorum Çünkü ile başlayan, sevginizi göstereceğiniz 100 farklı kalp şeklinde mesaj kartı
  • Melodi marka büyük sütlü fıstıklı kalp çikolata
  • Coffee marka kahveli şeker bulunmaktadır. (sağlığınıza önem veriyoruz; tüm hediye sepetlerimizde markalı ve ambalajlı şekerlemeler kullanılmaktadır)
  • Kalp Kutunun ölçüleri 19x19x8 cm'dir. Hediye Kutusu özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

Yorum Yaz

Samet O.
Hızlı Ve Güvenli
ürün gayet güzel
29.12.2016