2 OZ 60ml Matara Anahtarlık

Ürün Kodu : S-10539
34,90 TL

Keyfine düşkün beylere armağan edebileceğiniz harika bir hediye alternatifimiz var! Hediye Sepeti olarak tasarımına imza attığımız 2 OZ 60ml Matara Anahtarlık tüm şıklığı ve kişiye özel tasarımıyla hayatınızdaki özel beylere gitmeyi bekliyor!

Özellikle de alkol kullanan beylere armağan edebileceğiniz 2 OZ 60ml Matara Anahtarlık kamp, spor, yürüyüş gibi aktivitelerle uğraşan beylere de armağan edilebilir bir ürün. Üzerine lazer kazıma yöntemi ile kusursuz bir şekilde işlenen isim ve soyisim sayesinde sıradanlıktan çıkıp ömürlük bir hediyeye dönüştürülen bu matara anahtarlık ile en doğru seçimi yaptığınızı beyleri mutlu gördüğünüzde anlayacaksınız. Yanlarından bir an olsun ayırmak istemeyecekleri 2 OZ 60ml Matara Anahtarlık ile daima sizi anacaklarından da emin olabilirsiniz. İsimlerine özel tasarlanan bu matarayı kullandıkları her yerde tüm dikkatler onlara yönelecek ve kişiye özel bu aksesuar ile fark yaratacaklardır.

İster babanız için ister sevgiliniz için isterseniz de yakın arkadaşınız için isme özel hazırlatıp satın alabileceğiniz 2 OZ 60ml Matara Anahtarlık kaçırmamak adına elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederiz. Aksi halde bu kalıcı ve kullanışlı armağanı kaçırabilirsiniz.

 

2 OZ 60ml Matara Anahtarlığı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Matara anahtarlık 7 cm x 4.5 cm ölçülerindedir.
  • 60 ml kapasiteye sahip Anahtarlık matara paslanmaz çelikten imal edilmiştir.
  • Matara Anahtarlık içerisinde asitli içecek ve alkol konulabilmektedir.
  • Sızdırmaz kapak ve anahtarlık çengeli bulunmaktadır.
  • 2 OZ 60ml Matara Anahtarlık özenli paketlemesi ile gönderilmektedir.